Adres

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10001 Sk. No:11 Çiğli / İzmir , Türkiye

info@dj-cool.com.tr

Telefon

+90 (232) 328 14 83

Dil Seçiniz :

Türkçe English
DJ Cool Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş.

DJ Cool Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş.


Anasayfa / Kurumsal

Kalite Politikamız


KALİTE POLİTİKASI

 

Firmamız kendi markası ile otomotiv ve medikal sektörlerinde yer alan OEM ve After Market müşterilerine mobil soğutucu ve klima cihazları tasarlamak, üretmek ve satış sonrası faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

 

Entegre Kalite Yönetim Sistemimiz, uygunsuzlukları oluşmadan önlemek üzerine ve tüm yasal mevzuatlara uyacak şekilde oluşturulmuştur. Bu doğrultuda üst yönetim ve çalışanlarımız, geleceğe ait vizyon ve stratejileri oluşturmakta kullanılan ilkeleri ve hedefleri aşağıdaki gibi belirlemiştir ;

·         Tüm ilgili taraf şartlarına ve yasal gerekliliklere uymak.

·         7 israfı yok etmek için KAIZEN çalışmaları yapmak.

·         Inovasyon ve sürekli gelişim prensipleri ışığında ürünlerimizin kalitesini ve pazar payımızı her dönem bir önceki döneme göre daha ileri taşımak.

·         Kuruluşumuzun hedeflerini gerçekleştirmek ve daha da ileri götürmek için tüm çalışanlar olarak katılımcı bir şekilde gayret göstermek.

·         Müşteri odaklı kalite anlayışını firmanın her biriminde etkin şekilde yerleştirmek.

·         Tüm aşamalarda çevreye saygılı ve sürdürülebilir bir şekilde prosesleri belirlemek ve geliştirmek.

·         Yönetim sistemi süreçlerini sürekli iyileştirilmek.

·         İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin uygulanmasında yasal mevzuatlara, ulusal ve uluslararası standartlara uyarak sürekli gelişim ile beraber ‘’0’’ iş kazası ve meslek hastalığı hedefi ile çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde ve sürekli olmasını sağlamak.

·         Doğal kaynak tüketiminin azaltılması, kirlenmenin önlenmesi, tüm yasal mevzuatlara uygun şekilde atıklarımızın kaynağında ayrıştırılması ile geri dönüştürülmesi ve bertaraf edilmesi konularında çevre yönetim sistemini uygulamak ve sürekli iyileştirmek.

Tüm çalışanlarımız bu şekilde belirttiğimiz taahhütlerimizi ve referans aldığımız ilgili kalite yönetim sistem standartlarının gereklerini eksiksiz yerine getirmek ile yükümlüdürler.

Çalışanlarımızın, Entegre Kalite Yönetim Sistemimizi uygulamak, sürekliliğini sağlamak ve sürekli iyileştirmek için motivasyona sahip olduğuna inanıyor, bu konuda gerekli çaba, gayret ve çalışmayı gerçekleştirmelerini bekliyor, üst yönetim olarak Entegre Kalite Yönetim Sistemimizin yukarıda belirtilen bu prensipler dahilinde uygulanabilmesi için tüm destek ve kaynağı temin edeceğimizi taahhüt ediyoruz.